Atsiliepimai

/2023

Aušra

2023 Rudens sesijos dalyvė

Kokybiškas turinys, apimtos visos aktualios personalo valdymo sritys, patogus paskaitų grafikas. Bendrai imant, programa yra labai informatyvi, padengianti gana daug personalo valdymo temų ir padedanti labiau užpildyti tas baltas viso žemėlapio dėmes, kurių iki dalyvavimo akademijoje buvo neraminančiai daug. Labai džiaugiuosi tuo ką gavau, kokias žinias įgijau. Tikrai labai ačiū!

/2023

Asta

2023 Rudens sesijos dalyvė

Viskas pateikta struktūruotai, aiškiai, su pavyzdžiais. Daug dalomosios medžiagos, kurią tiesiog imi ir naudoji praktiškai. Kiekvienam bet kurios grandies vadovui, ne tik HR darbuotojui, ši akademija be galo vertinga ir padėtų išvengti daugelio keblių darbinių situacijų.

/2023

Kristina

2023 Rudens sesijos dalyvė

Patiko platus spektras temų, kompetentingi lektoriai, daug praktinių pavyzdžių. Kaip visada, atrodo, kad pritrūksta laiko ir gylio visoms temoms aptarti iš esmės.

/2023

Dalyviai

2023 Rudens sesijos dalyviai

Maloniai nustebino atsidavę ir visada pagelbėjantys dėstytojai. Surinkti savo sričių profesionalai.

Aukšto lygio mokymų programa. Labai patiko lektorių dėstomos paskaitos.

Gerąja prasme nustebinote. Tikrai puikus žinių bagažas sukauptas pas lektorius. Smagu, kad tokie esate.

Informatyvu, daug tikslingos informacijos. Dėkinga visiems dėstytojams ir savo įmonei už tokią galimybę sudalyvauti šioje akademijoje.

Esu labai laiminga, kad baigiau šiuos mokymus (senai norėjau). Supratau, kad visuose įmonėse tuos pačios problemos, bet HR Akademija parodė, kad yra labai daug būdų kaip jas išspręsti. Buvo paskaitos, kuriuos labai patiko, dėstytojai buvo nuostabus. Žinoma buvo ir paskaitų, kur naujos informacijos nebuvo pristatyta. Bet, noriu pasakyti, kad jeigu tai būtų mokymai metams (kaip studijos, su diplomų, baigiamųjų darbų) tikrai dalyvaučiau, nes mokymai buvo labai aukštos kokybės ir iki šiol yra noras tęsti. 

Daug skirtingos informacijos, tai leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie HR darbą ir ką reikia turėti parengtą įmonėje.

HR akademijos organizuojami mokymai atitinka tarptautinio lygio mokymo standartus.

/2022

Dalyviai

2022 Rudens sesijos dalyviai

Įdomios, nenuobodžios, interaktyvios paskaitos, motyvuojančios pokyčiams. Gavus tiek informacijos norisi nerti dar giliau.

Atvira – smagu kad gali diskutuoti ir gauti patarimų iš visų dėstytojų bei dalyviu. Praplėtė akiratį.

Informatyvu- daug info kuri praplečia suvokimą ir padeda iškart matyti ką gali veikti savo įmonėje.

Koncentruotos ir sisteminės žinios, aktualios įžvalgos, trendai HR temomis, nuoširdūs lektoriai, dėmesys besimokantiems!

/2021

Paulius

2021 Rudens sesijos dalyvis
Paulius Stravinskas

Į Personalo valdymo sritį netikėtai įšokau prieš pusę metų, tad reikėjo rasti mokymus, kurie atsakytų į visus rūpimus klausimus ir padėtų susiorientuoti, kas tai per sritis yra, kokie pagrindiniai jos vaidmenys ir t.t.

Iš esmės norėtųsi sakyti, kad HR akademija viršijo visus lūkesčius, tačiau, geriau pagalvojus, prisijungiant prie šių mokymų, tų lūkesčių apskritai nelabai ir buvo – kai esi naujas šioje srityje, bet kokia medžiaga ir informacija yra naudinga.

Iš kitos pusės – net nežinau, ar kur nors kitur būtų pavykę rasti vietą, kur tiek daug koncentruotos, aiškios informacijos būtų vienoje vietoje. Puikūs ir savo sritis išmanantys lektoriai, aiškiai išgrynintos ir puikiai parinktos temos, galimybė mokymus išklausyti bet kur ir bet kada, patogiu metu (jei nepavyksta prisijungti į tiesiogines transliacijas) – visa tai daro šią akademiją žavią ir tokia, kurią, mano nuomone, turėtų praeiti kiekvienas save gerbiantis personalo valdymo srities naujokas ar gerokai pažengęs profesionalas (nesakykit – papildomas žinių atnaujinimas ir „smegenų saugiklių“ pakutenimas nė vienam dar nepakenkė).

HR AKADEMIJA - 10 savaičių intensyvus HR mokymų kursas

startuojame 2024 10 08

/2021

Vaida

2021 Rudens sesijos dalyvė

Puikiai suburta profesionalių lektorių komanda, aktualios temos, sudarytos sąlygos nuotoliniam mokymuisi, nuolat jaučiant betarpiškumą su HR akademija įkvepiančia Giedre kaip profesionale, kaip veiklos įkūrėja, kaip buriantis ir suburiantis žmogus.

/2021

Dalyvė

2021 Rudens sesijos dalyvė

Štai ką Jūs darote labai gerai:  – Apgaubiate jaukiu dėmesio debesėliu savo HR akademijos bendruomenę. Nežinau, kaip kiti, bet aš jaučiuosi Jums svarbi. Ir šis Jūsų domėjimasis po trijų savaičių, tai kaip gi mums čia viskas atrodo ir sekasi – mano pajautimu, ne formalus, bet labai tikras.  – Jaučiate ir demonstruojate didžiulę atsakomybę už tai, ką darote: džiugina kruopščiai paruoštos prezentacijos, lektorių profesionalumas ir emocinis ryšys su auditorija. Labai sveikintinas jų įsitraukimas į kurso bendruomenę, aktyvus deklaravimas, kad jie atviri bendravimo tęstinumui: skubančiam lekiančiam akademijos studentui priduoda ramybės žinojimas, kad ir vėliau galima sugrįžti su klausimais FB grupėje ar susijungus per LinkedIn. Labai malonu, kuomet profesionalas po paskaitos yra linkęs išlaikyti užsimezgusį ryšį, plėtoti profesinį santykį su auditorija, o ne skuba pasprukti bijodamas, kad dabar tai jau jį “išgręš” :).  – Kursų metu nepabrėžiate jokios specifinės patirties būtinumo ar jos turėjimo pranašumo prieš kitas patirtis – todėl žmonės jaučiasi laisvai, nebijo būti aktyvūs, drąsiai klausti, dalintis savo pastebėjimais ir įžvalgomis.  – Po paskaitos atsiunčiate ne tik pačią prezentaciją, bet ir per paskaitą pristatytus praktinius įrankius – dokumentų šablonus ir kitus priedus. Labai svarbu, kad viskas, apie ką lektorius pasako “aš vėliau mielai pasidalinsiu su jumis”, “aš galėsiu tai duoti”, būtinai mus pasiektų. Praktiniai dalykai, kaip ir teoriniai, mums yra aukso vertės.

/2021

Inga

2021 Rudens sesijos dalyvė

Nuostabi patirtis! Puiki galimybė pasidaryti asmeninį HR procesų išmanymo auditą, jau turimas žinias labai gerai susisisteminti, susirinkti argumentus vadovams ir kt. į vieną vietą, o ten kur trūksta žinių – jas pasipildyti ne tik teorija, bet ir naujausiomis tendencijomis, praktiniais pavyzdžiais, gerąja kitų įmonių praktika ir kt.  Profesionalūs lektoriai ir 100% geriausiam rezultatui atsidavusi komanda!

Formatas man labai patiko – idealu, jei turi galimybę dalyvauti online, bet jos neturint – visos galimybės visavertiškai susirinkti žinias ir klausant įrašų patogiu metu. 

Viskas reikalinga ir naudinga. Tikrai! Net tos temos, kurios iš pradžių man atrodė “ai, paklausysiu, jei bus laiko”, atnešė naujų įžvalgų, platesnį požiūrį.

/2021

Anželika

2021 Rudens sesijos dalyvė

HR akademijos kurso pradžioje išsikėliau sau konkrečius tikslus ir iššūkius, susijusius su mano darboviete ir užimamomis pareigomis. Įsibėgėjus seminarams pagavau save mąstant, kad esu tinkamiausiu metu tinkamiausioje vietoje. Tačiau, kurso metu gavau man itin netikėtą pasiūlymą užimti pareigas kitoje organizacijoje, kurioje dirba virš 600 darbuotojų. Turėjau permąstyti ir tikslus, ir iššūkius, o pasibaigus akademijai pripažinau, kad be mokymų nesijausčiau tokia užtikrinta savo sprendimais naujoje organizacijoje. Šauni organizatorių ir dėstytojų komanda! Pačios geriausios rekomendacijos!

/2021

Virginija

2021 Rudens sesijos dalyvė

Puikiai parinktos temos išdėstomos žmonių, “degančių” savo sritimi. Įkvepia, plečia požiūrį, skatina mąstyti. Puiki mintis suteikti galimybę peržiūrėti įrašus. Taip pat puiku, kad buvo galima diskutuoti su kolegomis inicijuotose darbo grupėse.

/2021

Lina

2021 Rudens sesijos dalyvė

Vau sakyčiau, didžiulis informacijos srautas, tiek teorinis, tiek praktinis. Nepastebėjau kaip pasibaigė viskas 🙂 Labai patogus formatas, panaudojant valandą laiko įmonės ir valandą laiko savo, nes tai reikalinga ir naudinga mums abiems. Nuotoliniai mokymai taip pat yra didelis pliusas, kaip ir minėjot, būtų sunku suburti žmones iš įvairių miestų. Jei trumpai – nekeisčiau nieko.

/2021

Eglė

2021 Rudens sesijos dalyvė

HR akademijoje įgauni visapusiškos patirties nesvarbu – ar jau esi pažįstamas, ar visiškai pradedantis dirbti personalo srityje. Profesionalūs, pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus dėstytojai su akademijos įkūrėja Giedre priešakyje ne tik suteikia daug teorinių bei praktinių žinių, bet nuolat neša padrąsinimą veikti, bandyti, sužinoti daugiau! 

Formatas tikrai labai patiko. Ypatingai naudinga buvo įrašai, kai dėl numatytų ar visai nenumatytų dalykų negalėjau dalyvauti tiesiogiai.

/2021

Asta

2021 Rudens sesijos dalyvė

Buvo vienas įdomiausiu, įtraukiančių mokymų. Puikiai suderinta teorija su praktika. Mano nuomone, buvo aptartos pačios aktualiausios ir svarbiausios temos HR srityje. Ačiū 🙂

/2021

Živilė

2021 Rudens sesijos dalyvė

Ačiū už puikius mokymus! Nerealūs lektoriai, įdomios paskaitos. Nepastebėjau, kaip prabėgo 2 mėn. Tikrai buvo naudinga pasitikrinti ar esu geram kely. Sėkmės Jūsų šauniai komandai!

/2021

Lina

2021 Rudens sesijos dalyvė

HR akademija buvo ta veikla, kurios laukdavau. Labai daug naudingos informacijos buvo pateikta. Tikslas buvo pasipildyti žinių bagažą ir pasitikrinti ką mes turime savo įmonėje. Iš tikro džiugu, kad žinių buvo su kaupu, praktinės patirties taip pat. Buvo smagu gauti patvirtinimą, kad reikia įtraukti visus vadovus ir ne tik vien personalo žmogus turi atlikti visus darbus. Ačiū Jums už tuos mokymus. 

/2021

Asta

2021 Rudens sesijos dalyvė

Sveiki, negaliu dalyvauti gyvai, bet noriu labai padėkoti, man jie buvo labai naudingi, įdomūs. Tikiuosi daug svarbių dalykų pritaikyti savo įstaigoje, kelis jau išbandžiau.  Linkiu visiems dalyviams ir jums sėkmės ir kantrybės.

/2021

Inga

2021 Rudens sesijos dalyvė

Aš taip pat negaliu prisijungti gyvai, bet didelis ačiū už visą patirtį, kuri viršijo lūkesčius! Sakyčiau, pasidariau auditą, ką iki šiol dariau gerai, o kur turiu spragų, pasipildžiau žinių bagažą ir gavau daug įkvėpimo naujiems darbams! Vienintelė “nuoskauda”, kad dėl asmeninių aplinkybių nepavyko dalyvauti online ir užmegzti ryšių ir pažinčių su kolegomis, bet, tikiu, dar bus progų! Dar kartą ačiū!

/2021

Rūta

2021 Rudens sesijos dalyvė

Kurso temų įvairovė, intensyvumas ir vertingumas mano lūkesčius pateisino. Kaip siekianti tapti HR’iste jaučiuosi dabar tikrai geriau suvokianti HR specialisto darbų specifiką ir jų įgyvendinimui naudingus įrankius, priemones,metodus. Jaučiu, jog tai- lyg tramplynas į naują gyvenimo etapą ir veiklą, tikiuosi gilinti šias žinias ir toliau. Ir to paties linkiu ir šios HR bendruomenės nariams, kurie tikrai pasirodė inteligentiški ir į darbo efektyvumą ir prasmingumą orientuoti žmonės. Sėkmės ir iki kitų susitikimų!

/2021

Dalyvė

2021 Rudens sesijos dalyvė

Puikiai, išsamiai papasakojama apie procesus, net jau esant gerai su jais susipažinus, gavau įdomių minčių, šaltinių. Labai patinka tai, kad pristatymai padeda susirinkti bagažą argumentų diskusijai su vadovais, kodėl tam tikri procesai svarbūs. Labai vertinu ir konkrečius pavyzdžius, formas, lenteles. Man labai patinka pats modelis – labiau teorinė dalis antradienį ir workshopai ketvirtadienį – labai praplečia vaizdą! Su kiekviena savaite susitikimų laukiu vis labiau, nes temos darosi vis aktualesnės ir naudingesnės (tiesiog pirmose temose asmeniškai turiu daugausia darbinės patirties). Puiki akademija, tad labai dėkui visai komandai už atsidavimą!

startuojame 2024 10 08

/2021

Gintarė Kindurienė

2021 Pavasario sesijos dalyvė

HR akademija gerokai pranoko mano lūkesčius! Viskas sudėliota taip, kad suprastum visus procesus, jų esmę ir tarpusavio ryšius. Gavau daugybę pavyzdžių, šablonų, patarimų ir atsakymų į kylančius klausimus. Jei nori dirbti HR srityje ar pagilinti žinias, tai nė nedvejok ir dalyvauk sekančioje akademijoje!

/2021

Kristina Simanauskaite

2021 Pavasario sesijos dalyvė

Viskas labai patiko, praplėtė žinias apie personalo valdymą. Labiausiai patiko temos, kuriose kokrečiais pavyzdžiais buvo aptariama tema, eiga, rezultatas ir pan. pvz.: atrankos, darbuotojų ugdymas, veiklos valdymas, org. kultūra ir kt. Klausysiu dar kartelį, spėju išgirsiu tai, ko pirmą kartą neišgirdau. bet po visos akademijos įspūdis labai gerai, tik geriausi atsiliepimai. Pats laikas, išpildymas, komunikacija – viskas tiko ir patiko.

/2021

Diana Basienė

2021 Pavasario sesijos dalyvė

Nuodugniai sudėliotos paskaitos, kurios padėjo sudaryti veiksmų planą ir apibendrinimą.  

Puikiai išdėliotas studijų laikas.

/2021

Dalyviai

2021 Pavasario sesija

Puiki akademija su daug nuostabių lektorių. Teorija puikiai derėjo su praktika. Kai kurie lektoriai paliko stiprų įspūdį, įtraukė ir labai sudomino. Gerosios patirties pasidalijimas iškėlė daug apmastymų ir nukreipė teisingesne linkme.

Bendrai šiuos mokymus vertinu labai gerai. Patiko pats formatas teorinė paskaita + svečias su praktiniais pavyzdžiais bei įžvalgomis. Dauguma lektorių pasiruošę puikiai, medžiaga pateikta aiškiai ir struktūruotai. Labai sužavėjo draugiškas ir nuoširdus lektorių bendravimas. 

Puiki komunikacija viso proceso metu.

Lektoriai puikiai pasiruošę, sklandus temų išdėstymas, draugiškas bendravimas.

 

Patiko, kad buvo teikta daug praktinių pavyzdžių, lektorei daug iš praktinės pusės kalbėjo. Buvo pateikti dokumentų šablonai, kuriuos galima pritaikyti darbinėje veikloje. Informacija pateikta ne sausa.

 

/2021

Laura Miečelienė

2021 Pavasario sesijos dalyvė

Nuoširdžiai rekomenduoju. Informacija paremiama pavyzdžiais, dėstytojai dalinasi ne tik žiniomis, bet ir įvairiais naudingais dokumentais, apklausomis. Viskas sudėliota į “lentynėles” tik imk ir taikyk.

Didelis pliusas, kad dėstytojai kalba iš patirties, dalinasi dokumentais, formomis, pateikia daug pavyzdžių. Tai buvo ne tik naudingas laikas žinių prasme, bet užsimezgė ryšys tarp dalyvių, bei praleidom smagiai laiką.

/2021

Šarūnė Leskauskienė

2021 Pavasario sesijos dalyvė

Aktualios temos išdėstytos nuosieklia tvarka. Informacija pateikta labai struktūruotai, daug praktinių pavyzdžių. Lektoriai, puikūs savo srities žinovai, nuoširdžiai dalinasi sukaupta patirtimi. Labai patiko kviestinių svečių paskaitos, kurios dar plačiau ir giliau atskleidė temas.

Visi organizaciniai dalykai buvo labai paprasti ir aiškūs. Visi lektoriai labai įdomūs, savo srities žinovai, tikri entuziastai. Ačiū jiems visiems už žinias, praktinius pavyzdžius ir įkvėpimą veikti.

Viskas buvo puikiai.

/2021

Erika

2021 Pavasario sesijos dalyvė

Tikrai nemažai dalykų pritaikiau. Darbutojų adaptacija pritaikyta ir veikia puikiai. Darbuotojų ugdymas bei įvairios darbutojų užnorinimo įtraukimo bei motyvavimo iniciatyvos irgi sėkmingai pritaikytos. Ačiū už turiningus mokymus, lektoriams – už patarimus bei daugybę naudingos informacijos.

/2021

Justina Mockeviciene

2021 Pavasario sesijos dalyvė

Mokymų turinys geras, temos aktualios, lektoriai faini .  Mokymai koncentruoti laike, nėra ištęsta, dėl to labai patogu. Organizacinis procesas puikus, neturiu pastabų, tik pagyrimai.

Visi lektoriai tikrai nuostabūs, charizmatiški, buvo smagu juos klausyti.

/2021

Simona Roganova

Personalo vadovė
2021 Pavasario sesijos dalyvė

Patys geriausi mokymai – ,,all inclusive”. Aptariamos visos temos kaip kryptingai ir profesiolaliai HR specelistui tobulėti arba peržiūrėti/perstrūktūrizuoti vidinius įmonių procesus. Rekomenduoju!

Puikus sprendimas, kad galima jungtis ir per Facebook platformą, o įrašus peržiūrėti bet kada.  Procesas visada vyko sklandžiai priekaištų neturiu.

/2021

Ieva Malinauskienė

Personalo vadovė
2021 Pavasario sesijos dalyvė

Esu sužavėta dėstytojais ir jų kompetencijom. Labai daug sužinojau apie HR ir apie savo asmenybės bruožus. Ačiū. Atsiliepimai tik geriausi, ypač kalbant apie kolektyvą ir jo žinias.

/2021

Dalyviai

2021 Pavasario sesija

Labai skirtingos ir naudingos paskaitos, kurios plačiai apžvelgia HR sritį. Labai kompetetingi lektoriai, kurie dalinasi savo patirtimi. Patogu, kad galima žiūrėti paskaitų įrašus ir gauti skaidres, kad vėliau prisiminti informaciją.

Lektoriai visi profesionalai, turintys nemažą patirtį. Labai naudonga, kad dalinosi savo patiritimi, pateikia pavyzdžius iš savo praktikos. 

Viskas gerai ir neturiu jokių pasiūlymų, ką reikėtų keisti.

Daug naudingos informacijos. Rekomenduočiau kursą rinktis pažengusiems HR specialistams, norintiems sužinoti plačiau apie naujoves ar procesus, kitų įmonių patirtį.

Kadangi pirmą kartą dalyvavau tokiuose plačiuose mokymuose HR tema, įspūdžiai yra tikrai geri, leidę suprasti, kad yra nemažai dalykų, kuriuos reikia suprasti ir tobulinti, net tik įmonėje, kurioje dirbu, bet ir apskritai kaip specialistui

Išsamūs mokymai, puikiai struktūruoti, profesionalūs lektoriai. Viskas suplanuota ir įgyvendinta aukščiausiame lygyje.

/2021

Simona

2021 Pavasario sesijos dalyvė

Aš baigiu Atlygio sistemą. Kūriau nuo 0, nes įmonėje nebuvo nieko daryta šiuo klausimu. Labai patiko šis procesas ir, be abejo, nebūčiau padariusi to be Jūsų mokymų ir pasidalintos vertingos informacijos. Dar padariau adaptacijos planus labiausiai kaitą patiriančioms pozicijoms.  Naudojuosi mokymų metu duotomis nuorodomis ir visiems kalbu apie puikius mokymus.

/2020

Rūta Aučiūnė

Personalo ir kokybės skyriaus administratorė
2020 Vasaros sesijos dalyvė

Tik pamačiusi jūsų organizuojamą stovyklą ir jos aprašą, pagalvojau, kad verta apgalvoti dalyvavimą, nes tai kitokios sandaros mokymai, kurie patraukė savo inovatyvumu. Praėjus stovyklai galiu pasakyti, kad realybė pranoko lūkesčius. Struktūruotas ir aiškus, tik su svarbiausiais dalykais, teorijos turinys neprailgdavo. Praktinė dalis visada buvo įdomi ir įtraukianti. Namų darbai padėdavo užtvirtinti temą ir suteikė puikią galimybę įdiegti kažką naujo įmonėje. Pasidalinti įrankiai palengvino tam tikrų procesų peržiūrėjimą įmonėje. Džiaugiuosi čia dalyvavusi, stovyklos dėka susipažinau su daug naujų dalykų, prie kurių dar nesu prisilietusi, taip pat pagilinau tam tikras jau turimas žinias. Aiškiai išdėstyta informacija ir namų darbai skatina judėti pirmyn ir suteikė puikų pamatą pradžiai. Ačiū visoms lektorėms už puikų laiką! 

/2020

Kristina Kelerienė

Marketingo specialistė
2020 Vasaros sesijos dalyvė

Man, kaip naujokei HR srityje, šie mokslai buvo labai naudingi. Temos konkrečiai ir aiškiai išdėstomos, iliustruojama gyvais pavyzdžiais, praktinės užtuotys realiai padeda suprasti ir įsisavinti temas.  Po mokymų tikiuosi atrasti savo vietą šioje srityje, bei nardyti HR vandenyne taip, kaip tai daro profesionalios šių mokymų dėstytojos.

/2020

Ernesta Čerapienė

Personalo specialistė
2020 Rudens sesijos dalyvė

Susistemintos teorinės žinios, kurias puikiai papildo išsakytos praktinės patirtys. Namų užduotys sustiprina išklausytą medžiagą ir duoda galimybę pačiam praktiškai dalyvauti tame procese. Teorinė medžiaga parengta taip, kad tinka ir visiškam naujokui, net anksčiau nežinojusiam, apie ką eina kalba, ir šiek tiek išmanančiam, bet nežinančiam, nuo ko pradėti įgyvendinti personalo procesus, ir patyrusiam personalo srities žinovui, galinčiam pagilinti tam tikras žinias atskiruose procesuose. Galima pasidalinti savo patirtimis su kitų įmonių personalo srities specialistais, lektorių pagalba ir išsakytos mintys, patirtys ne tik pasiekiamos lekcijos metu, bet ir po seminaro.

/2020

Jelena Žuramskienė

2020 Vasaros sesijos dalyvė

Džiaugiuosi, kad dalyvavau stovykloje ir Jus netikėtai radau. Seniai norėjau rasti tokius mokymus, kurie apimtų daug temų ir nereikalautų mokytis visus metus. Mano mieste tokio tipo mokymų labai mažai arba jų tiesiog nėra. Mokymai nuotoliniu būdu man patiko, pasirodo, kad mokytis nuotoliniu būdu visai įmanoma. Šie mokymai man buvo labai aktualūs tiek iš teorinės pusės, tiek iš praktinės. Apskritai buvo įdomu, suteikta daug informacijos. Taip pat patiko, kad lektorės dalinosi ir savo praktine patirtimi. Ačiū Jums labai ir tikiuosi, kad ateityje dar turėsiu galimybę dalyvauti ir kituose Jūsų mokymuose.

/2020

Arina Kondratovič

2020 Vasaros sesijos dalyvė

Stovykloje buvo verta dalyvauti todėl, kad išgirdau gausybę naujos informacijos, gavau labai daug įrankių savo įmonės personalo valdymo tobulinimui. Taip pat išgirsta informacija padėjo suprasti, kokie trūkumai yra mano darbovietės veikloje, ką reikėtų patobulinti ir pradėti daryti. Mokymai motyvavo mane imtis pokyčių, dar labiau stengtis atlikti savo darbą ir dar daugiau domėtis. Labai tikiuosi, kad po šių mokymų pavyks tobulinti procesus įmonėje, pagerinti mikroklimatą ir motyvuoti vadovus. Ačiū už nuostabų ir tikrai labai įdomiai bei naudingai praleistą laiką. Visos paskaitos buvo pateiktos labai įdomiai ir profesionaliai, tik patys didžiausi komplimentai lektorėms. Jeigu ateityje vyktų dar vieni mokymai žinių pagilinimui, mielai dalyvaučiau. 

/2020

Violeta

2020 Vasaros sesijos dalyvė

Galiu tik pasidžiaugti, nes tie mokymai buvo labai savalaikiai. Mano “namų darbai”, kuriuos turėjome atlikti mokymų metu, prasidėjo dar kursui nesibaigus. Reikėjo sukurti keletą skelbimų, žemesnių pozicijų darbuotojų paieškai, atsižvelgiant į skirtingų skyrių poreikius, įvykdyti pirminę atranką, atlikti pirmuosius skambučius. Labai pagelbėjo turima medžiaga, sėkmingai ja naudojausi. Dabar jau perėjau prie priėmimo ir adaptacijos planų rašymo. Įmonėje to nereikalauja, bet mano iniciatyva labai sveikintina. Reziumuojant, mokymais esu labai patenkinta. Kai žinai ką daryti, tai ūpas ir savimi pasitikėjimas siūlyti nusistovėjusių procesų pakeitimus yra žymiai aukštesnio lygio.
Ačiū Jums!

/2020

Dalyvė

2020 Vasaros sesijos dalyvė

Ačiū už smagų ir naudingą laiką vasaros trečiadieniais. Kaip būtų gera tokią stovyklą padaryti GYVĄ! Nors didelę dalį trečiadienių buvau su vaikais ant kelių arba gamtoje, vis tiek pavyko persijungti į darbinę būseną, sužinojau daug naujų dalykų ir prisiminiau tai, ką teko daryti kiek anksčiau. Dėkoju ir linkiu sėkmės visai Jūsų komandai.  

/2020

Inga

2020 Vasaros sesijos dalyvė

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę dalyvauti HR vasaros stovykloje. Stovyklos metu gavau daug žinių, praktinių įgūdžių, kuriuos būtinai panaudosiu, rengiant personalo valdymo dokumentus, tvarkant personalo procesus. AČIŪ visoms lektorėms, kurios sutiko dalintis savo žiniomis, praktika, atsakinėjo į visus rūpimus klausimus ir džiaugėsi kartu su mumis. Noriu palinkėti lektorėms stiprybės, optimizmo ir dar daug stovyklų! Su džiaugsmu dalyvaučiau ir kitose HR stovyklose.

/2020

Edita

2020 Vasaros sesijos dalyvė

Neturėjau dar labai daug galimybių praktiškai įgyvendinti viso to, ką išmokau, tačiau visai kitaip pradėjau žiūrėti į HR procesus, tarsi “prašviesėjo akyse”. Išbandžiau jūsų klausimyną, kai atrinkinėjau IT administratorių, nes mums reikėjo žmogaus ne tik su kompetencija, bet ir tokio, kuris puikiai tiktų mūsų kolektyve. Labai padėjo mums atsirinkti tinkamą žmogų.

Susidomėjai?

Laukiame Tavo registracijos

Nurodykite tikslų įmonės pavadinimą, adresą, įmonės kodą, PVM kodą