Atsiliepimai

/ 01

Rūta Aučiūnė

Personalo ir kokybės skyriaus administratorė

Tik pamačiusi jūsų organizuojamą stovyklą ir jos aprašą, pagalvojau, kad verta apgalvoti dalyvavimą, nes tai kitokios sandaros mokymai, kurie patraukė savo inovatyvumu. Praėjus stovyklai galiu pasakyti, kad realybė pranoko lūkesčius. Struktūruotas ir aiškus, tik su svarbiausiais dalykais, teorijos turinys neprailgdavo. Praktinė dalis visada buvo įdomi ir įtraukianti. Namų darbai padėdavo užtvirtinti temą ir suteikė puikią galimybę įdiegti kažką naujo įmonėje. Pasidalinti įrankiai palengvino tam tikrų procesų peržiūrėjimą įmonėje. Džiaugiuosi čia dalyvavusi, stovyklos dėka susipažinau su daug naujų dalykų, prie kurių dar nesu prisilietusi, taip pat pagilinau tam tikras jau turimas žinias. Aiškiai išdėstyta informacija ir namų darbai skatina judėti pirmyn ir suteikė puikų pamatą pradžiai. Ačiū visoms lektorėms už puikų laiką! 

/ 02

Kristina Kelerienė

Marketingo specialistė

Man, kaip naujokei HR srityje, šie mokslai buvo labai naudingi. Temos konkrečiai ir aiškiai išdėstomos, iliustruojama gyvais pavyzdžiais, praktinės užtuotys realiai padeda suprasti ir įsisavinti temas.  Po mokymų tikiuosi atrasti savo vietą šioje srityje, bei nardyti HR vandenyne taip, kaip tai daro profesionalios šių mokymų dėstytojos.

/ 03

Ernesta Čerapienė

Personalo specialistė

Susistemintos teorinės žinios, kurias puikiai papildo išsakytos praktinės patirtys. Namų užduotys sustiprina išklausytą medžiagą ir duoda galimybę pačiam praktiškai dalyvauti tame procese. Teorinė medžiaga parengta taip, kad tinka ir visiškam naujokui, net anksčiau nežinojusiam, apie ką eina kalba, ir šiek tiek išmanančiam, bet nežinančiam, nuo ko pradėti įgyvendinti personalo procesus, ir patyrusiam personalo srities žinovui, galinčiam pagilinti tam tikras žinias atskiruose procesuose. Galima pasidalinti savo patirtimis su kitų įmonių personalo srities specialistais, lektorių pagalba ir išsakytos mintys, patirtys ne tik pasiekiamos lekcijos metu, bet ir po seminaro.

/ 04

Jelena Žuramskienė

2020 vasaros mokymų dalyvė

Džiaugiuosi, kad dalyvavau stovykloje ir Jus netikėtai radau. Seniai norėjau rasti tokius mokymus, kurie apimtų daug temų ir nereikalautų mokytis visus metus. Mano mieste tokio tipo mokymų labai mažai arba jų tiesiog nėra. Mokymai nuotoliniu būdu man patiko, pasirodo, kad mokytis nuotoliniu būdu visai įmanoma. Šie mokymai man buvo labai aktualūs tiek iš teorinės pusės, tiek iš praktinės. Apskritai buvo įdomu, suteikta daug informacijos. Taip pat patiko, kad lektorės dalinosi ir savo praktine patirtimi. Ačiū Jums labai ir tikiuosi, kad ateityje dar turėsiu galimybę dalyvauti ir kituose Jūsų mokymuose.

/ 05

Arina Kondratovič

2020 vasaros mokymų dalyvė

Stovykloje buvo verta dalyvauti todėl, kad išgirdau gausybę naujos informacijos, gavau labai daug įrankių savo įmonės personalo valdymo tobulinimui. Taip pat išgirsta informacija padėjo suprasti, kokie trūkumai yra mano darbovietės veikloje, ką reikėtų patobulinti ir pradėti daryti. Mokymai motyvavo mane imtis pokyčių, dar labiau stengtis atlikti savo darbą ir dar daugiau domėtis. Labai tikiuosi, kad po šių mokymų pavyks tobulinti procesus įmonėje, pagerinti mikroklimatą ir motyvuoti vadovus. Ačiū už nuostabų ir tikrai labai įdomiai bei naudingai praleistą laiką. Visos paskaitos buvo pateiktos labai įdomiai ir profesionaliai, tik patys didžiausi komplimentai lektorėms. Jeigu ateityje vyktų dar vieni mokymai žinių pagilinimui, mielai dalyvaučiau. 

/ 06

Violeta

2020 vasaros mokymų dalyvė

Galiu tik pasidžiaugti, nes tie mokymai buvo labai savalaikiai. Mano “namų darbai”, kuriuos turėjome atlikti mokymų metu, prasidėjo dar kursui nesibaigus. Reikėjo sukurti keletą skelbimų, žemesnių pozicijų darbuotojų paieškai, atsižvelgiant į skirtingų skyrių poreikius, įvykdyti pirminę atranką, atlikti pirmuosius skambučius. Labai pagelbėjo turima medžiaga, sėkmingai ja naudojausi. Dabar jau perėjau prie priėmimo ir adaptacijos planų rašymo. Įmonėje to nereikalauja, bet mano iniciatyva labai sveikintina. Reziumuojant, mokymais esu labai patenkinta. Kai žinai ką daryti, tai ūpas ir savimi pasitikėjimas siūlyti nusistovėjusių procesų pakeitimus yra žymiai aukštesnio lygio.
Ačiū Jums!

/ 07

Dalyvė

2020 Vasaros sesija

Ačiū už smagų ir naudingą laiką vasaros trečiadieniais. Kaip būtų gera tokią stovyklą padaryti GYVĄ! Nors didelę dalį trečiadienių buvau su vaikais ant kelių arba gamtoje, vis tiek pavyko persijungti į darbinę būseną, sužinojau daug naujų dalykų ir prisiminiau tai, ką teko daryti kiek anksčiau. Dėkoju ir linkiu sėkmės visai Jūsų komandai.  

/ 08

Inga

2020 vasaros mokymų dalyvė

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę dalyvauti HR vasaros stovykloje. Stovyklos metu gavau daug žinių, praktinių įgūdžių, kuriuos būtinai panaudosiu, rengiant personalo valdymo dokumentus, tvarkant personalo procesus. AČIŪ visoms lektorėms, kurios sutiko dalintis savo žiniomis, praktika, atsakinėjo į visus rūpimus klausimus ir džiaugėsi kartu su mumis. Noriu palinkėti lektorėms stiprybės, optimizmo ir dar daug stovyklų! Su džiaugsmu dalyvaučiau ir kitose HR stovyklose.

/ 09

Edita

2020 vasaros mokymų dalyvė

Neturėjau dar labai daug galimybių praktiškai įgyvendinti viso to, ką išmokau, tačiau visai kitaip pradėjau žiūrėti į HR procesus, tarsi “prašviesėjo akyse”. Išbandžiau jūsų klausimyną, kai atrinkinėjau IT administratorių, nes mums reikėjo žmogaus ne tik su kompetencija, bet ir tokio, kuris puikiai tiktų mūsų kolektyve. Labai padėjo mums atsirinkti tinkamą žmogų.

Nori prisijungti?

Registracija į 2021 pavasario sesijos grupę

Nurodykite tikslų įmonės pavadinimą, adresą, įmonės kodą, PVM kodą