Atsiliepimai

/2021

Gintarė Kindurienė

2021 pavasario mokymų dalyvė

HR akademija gerokai pranoko mano lūkesčius! Viskas sudėliota taip, kad suprastum visus procesus, jų esmę ir tarpusavio ryšius. Gavau daugybę pavyzdžių, šablonų, patarimų ir atsakymų į kylančius klausimus. Jei nori dirbti HR srityje ar pagilinti žinias, tai nė nedvejok ir dalyvauk sekančioje akademijoje!

/2021

Kristina Simanauskaite

2021 pavasario mokymų dalyvė

Viskas labai patiko, praplėtė žinias apie personalo valdymą. Labiausiai patiko temos, kuriose kokrečiais pavyzdžiais buvo aptariama tema, eiga, rezultatas ir pan. pvz.: atrankos, darbuotojų ugdymas, veiklos valdymas, org. kultūra ir kt. Klausysiu dar kartelį, spėju išgirsiu tai, ko pirmą kartą neišgirdau. bet po visos akademijos įspūdis labai gerai, tik geriausi atsiliepimai. Pats laikas, išpildymas, komunikacija – viskas tiko ir patiko.

/2021

Diana Basienė

Administracijos vadovė

Nuodugniai sudėliotos paskaitos, kurios padėjo sudaryti veiksmų planą ir apibendrinimą.  

Puikiai išdėliotas studijų laikas.

/2021

Dalyvė

2021 Pavasario sesija

Puiki akademija su daug nuostabių lektorių. Teorija puikiai derėjo su praktika. Kai kurie lektoriai paliko stiprų įspūdį, įtraukė ir labai sudomino. Gerosios patirties pasidalijimas iškėlė daug apmastymų ir nukreipė teisingesne linkme.

/2021

Dalyvė

2021 Pavasario sesija

Bendrai šiuos mokymus vertinu labai gerai. Patiko pats formatas teorinė paskaita + svečias su praktiniais pavyzdžiais bei įžvalgomis. Dauguma lektorių pasiruošę puikiai, medžiaga pateikta aiškiai ir struktūruotai. Labai sužavėjo draugiškas ir nuoširdus lektorių bendravimas. 

Puiki komunikacija viso proceso metu.

Lektoriai puikiai pasiruošę, sklandus temų išdėstymas, draugiškas bendravimas.

/2021

Laura Miečelienė

2021 pavasario mokymų dalyvė

Nuoširdžiai rekomenduoju. Informacija paremiama pavyzdžiais, dėstytojai dalinasi ne tik žiniomis, bet ir įvairiais naudingais dokumentais, apklausomis. Viskas sudėliota į “lentynėles” tik imk ir taikyk.

Didelis pliusas, kad dėstytojai kalba iš patirties, dalinasi dokumentais, formomis, pateikia daug pavyzdžių. Tai buvo ne tik naudingas laikas žinių prasme, bet užsimezgė ryšys tarp dalyvių, bei praleidom smagiai laiką.

/2021

Šarūnė Leskauskienė

2021 pavasario mokymų dalyvė

Aktualios temos išdėstytos nuosieklia tvarka. Informacija pateikta labai struktūruotai, daug praktinių pavyzdžių. Lektoriai, puikūs savo srities žinovai, nuoširdžiai dalinasi sukaupta patirtimi. Labai patiko kviestinių svečių paskaitos, kurios dar plačiau ir giliau atskleidė temas.

Visi organizaciniai dalykai buvo labai paprasti ir aiškūs. Visi lektoriai labai įdomūs, savo srities žinovai, tikri entuziastai. Ačiū jiems visiems už žinias, praktinius pavyzdžius ir įkvėpimą veikti.

Viskas buvo puikiai.

/2021

Erika

2021 pavasario mokymų dalyvė

Tikrai nemažai dalykų pritaikiau. Darbutojų adaptacija pritaikyta ir veikia puikiai. Darbuotojų ugdymas bei įvairios darbutojų užnorinimo įtraukimo bei motyvavimo iniciatyvos irgi sėkmingai pritaikytos. Ačiū už turiningus mokymus, lektoriams – už patarimus bei daugybę naudingos informacijos.

/2021

Justina Mockeviciene

2021 pavasario mokymų dalyvė

Mokymų turinys geras, temos aktualios, lektoriai faini .  Mokymai koncentruoti laike, nėra ištęsta, dėl to labai patogu. Organizacinis procesas puikus, neturiu pastabų, tik pagyrimai.

Visi lektoriai tikrai nuostabūs, charizmatiški, buvo smagu juos klausyti.

/2021

Simona Roganova

Personalo vadovė

Patys geriausi mokymai – ,,all inclusive”. Aptariamos visos temos kaip kryptingai ir profesiolaliai HR specelistui tobulėti arba peržiūrėti/perstrūktūrizuoti vidinius įmonių procesus. Rekomenduoju!

Puikus sprendimas, kad galima jungtis ir per Facebook platformą, o įrašus peržiūrėti bet kada.  Procesas visada vyko sklandžiai priekaištų neturiu.

/2021

Ieva Malinauskienė

Personalo vadovė

Esu sužavėta dėstytojais ir jų kompetencijom. Labai daug sužinojau apie HR ir apie savo asmenybės bruožus. Ačiū. Atsiliepimai tik geriausi, ypač kalbant apie kolektyvą ir jo žinias.

/2021

Dalyvė

2021 Pavasario sesija

Patiko, kad buvo teikta daug praktinių pavyzdžių, lektorei daug iš praktinės pusės kalbėjo. Buvo pateikti dokumentų šablonai, kuriuos galima pritaikyti darbinėje veikloje. Informacija pateikta ne sausa.

/2021

Jelena Zurmaskiene

2021 pavasario mokymų dalyvė

Labai skirtingos ir naudingos paskaitos, kurios plačiai apžvelgia HR sritį. Labai kompetetingi lektoriai, kurie dalinasi savo patirtimi. Patogu, kad galima žiūrėti paskaitų įrašus ir gauti skaidres, kad vėliau prisiminti informaciją.

Lektoriai visi profesionalai, turintys nemažą patirtį. Labai naudonga, kad dalinosi savo patiritimi, pateikia pavyzdžius iš savo praktikos. 

Viskas gerai ir neturiu jokių pasiūlymų, ką reikėtų keisti.

/2021

Dalyvis

2021 Pavasario sesija

Daug naudingos informacijos. Rekomenduočiau kursą rinktis pažengusiems HR specialistams, norintiems sužinoti plačiau apie naujoves ar procesus, kitų įmonių patirtį.

Kadangi pirmą kartą dalyvavau tokiuose plačiuose mokymuose HR tema, įspūdžiai yra tikrai geri, leidę suprasti, kad yra nemažai dalykų, kuriuos reikia suprasti ir tobulinti, net tik įmonėje, kurioje dirbu, bet ir apskritai kaip specialistui

/2021

Dalyvis

2021 Pavasario sesija

Išsamūs mokymai, puikiai struktūruoti, profesionalūs lektoriai. Viskas suplanuota ir įgyvendinta aukščiausiame lygyje.

/2021

Simona

2021 Pavasario sesija

Aš baigiu Atlygio sistemą. Kūriau nuo 0, nes įmonėje nebuvo nieko daryta šiuo klausimu. Labai patiko šis procesas ir, be abejo, nebūčiau padariusi to be Jūsų mokymų ir pasidalintos vertingos informacijos. Dar padariau adaptacijos planus labiausiai kaitą patiriančioms pozicijoms.  Naudojuosi mokymų metu duotomis nuorodomis ir visiems kalbu apie puikius mokymus.

/2020

Rūta Aučiūnė

Personalo ir kokybės skyriaus administratorė

Tik pamačiusi jūsų organizuojamą stovyklą ir jos aprašą, pagalvojau, kad verta apgalvoti dalyvavimą, nes tai kitokios sandaros mokymai, kurie patraukė savo inovatyvumu. Praėjus stovyklai galiu pasakyti, kad realybė pranoko lūkesčius. Struktūruotas ir aiškus, tik su svarbiausiais dalykais, teorijos turinys neprailgdavo. Praktinė dalis visada buvo įdomi ir įtraukianti. Namų darbai padėdavo užtvirtinti temą ir suteikė puikią galimybę įdiegti kažką naujo įmonėje. Pasidalinti įrankiai palengvino tam tikrų procesų peržiūrėjimą įmonėje. Džiaugiuosi čia dalyvavusi, stovyklos dėka susipažinau su daug naujų dalykų, prie kurių dar nesu prisilietusi, taip pat pagilinau tam tikras jau turimas žinias. Aiškiai išdėstyta informacija ir namų darbai skatina judėti pirmyn ir suteikė puikų pamatą pradžiai. Ačiū visoms lektorėms už puikų laiką! 

/2020

Kristina Kelerienė

Marketingo specialistė

Man, kaip naujokei HR srityje, šie mokslai buvo labai naudingi. Temos konkrečiai ir aiškiai išdėstomos, iliustruojama gyvais pavyzdžiais, praktinės užtuotys realiai padeda suprasti ir įsisavinti temas.  Po mokymų tikiuosi atrasti savo vietą šioje srityje, bei nardyti HR vandenyne taip, kaip tai daro profesionalios šių mokymų dėstytojos.

/2020

Ernesta Čerapienė

Personalo specialistė

Susistemintos teorinės žinios, kurias puikiai papildo išsakytos praktinės patirtys. Namų užduotys sustiprina išklausytą medžiagą ir duoda galimybę pačiam praktiškai dalyvauti tame procese. Teorinė medžiaga parengta taip, kad tinka ir visiškam naujokui, net anksčiau nežinojusiam, apie ką eina kalba, ir šiek tiek išmanančiam, bet nežinančiam, nuo ko pradėti įgyvendinti personalo procesus, ir patyrusiam personalo srities žinovui, galinčiam pagilinti tam tikras žinias atskiruose procesuose. Galima pasidalinti savo patirtimis su kitų įmonių personalo srities specialistais, lektorių pagalba ir išsakytos mintys, patirtys ne tik pasiekiamos lekcijos metu, bet ir po seminaro.

/2020

Jelena Žuramskienė

2020 vasaros mokymų dalyvė

Džiaugiuosi, kad dalyvavau stovykloje ir Jus netikėtai radau. Seniai norėjau rasti tokius mokymus, kurie apimtų daug temų ir nereikalautų mokytis visus metus. Mano mieste tokio tipo mokymų labai mažai arba jų tiesiog nėra. Mokymai nuotoliniu būdu man patiko, pasirodo, kad mokytis nuotoliniu būdu visai įmanoma. Šie mokymai man buvo labai aktualūs tiek iš teorinės pusės, tiek iš praktinės. Apskritai buvo įdomu, suteikta daug informacijos. Taip pat patiko, kad lektorės dalinosi ir savo praktine patirtimi. Ačiū Jums labai ir tikiuosi, kad ateityje dar turėsiu galimybę dalyvauti ir kituose Jūsų mokymuose.

/2020

Arina Kondratovič

2020 vasaros mokymų dalyvė

Stovykloje buvo verta dalyvauti todėl, kad išgirdau gausybę naujos informacijos, gavau labai daug įrankių savo įmonės personalo valdymo tobulinimui. Taip pat išgirsta informacija padėjo suprasti, kokie trūkumai yra mano darbovietės veikloje, ką reikėtų patobulinti ir pradėti daryti. Mokymai motyvavo mane imtis pokyčių, dar labiau stengtis atlikti savo darbą ir dar daugiau domėtis. Labai tikiuosi, kad po šių mokymų pavyks tobulinti procesus įmonėje, pagerinti mikroklimatą ir motyvuoti vadovus. Ačiū už nuostabų ir tikrai labai įdomiai bei naudingai praleistą laiką. Visos paskaitos buvo pateiktos labai įdomiai ir profesionaliai, tik patys didžiausi komplimentai lektorėms. Jeigu ateityje vyktų dar vieni mokymai žinių pagilinimui, mielai dalyvaučiau. 

/2020

Violeta

2020 vasaros mokymų dalyvė

Galiu tik pasidžiaugti, nes tie mokymai buvo labai savalaikiai. Mano “namų darbai”, kuriuos turėjome atlikti mokymų metu, prasidėjo dar kursui nesibaigus. Reikėjo sukurti keletą skelbimų, žemesnių pozicijų darbuotojų paieškai, atsižvelgiant į skirtingų skyrių poreikius, įvykdyti pirminę atranką, atlikti pirmuosius skambučius. Labai pagelbėjo turima medžiaga, sėkmingai ja naudojausi. Dabar jau perėjau prie priėmimo ir adaptacijos planų rašymo. Įmonėje to nereikalauja, bet mano iniciatyva labai sveikintina. Reziumuojant, mokymais esu labai patenkinta. Kai žinai ką daryti, tai ūpas ir savimi pasitikėjimas siūlyti nusistovėjusių procesų pakeitimus yra žymiai aukštesnio lygio.
Ačiū Jums!

/2020

Dalyvė

2020 Vasaros sesija

Ačiū už smagų ir naudingą laiką vasaros trečiadieniais. Kaip būtų gera tokią stovyklą padaryti GYVĄ! Nors didelę dalį trečiadienių buvau su vaikais ant kelių arba gamtoje, vis tiek pavyko persijungti į darbinę būseną, sužinojau daug naujų dalykų ir prisiminiau tai, ką teko daryti kiek anksčiau. Dėkoju ir linkiu sėkmės visai Jūsų komandai.  

/2020

Inga

2020 vasaros mokymų dalyvė

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę dalyvauti HR vasaros stovykloje. Stovyklos metu gavau daug žinių, praktinių įgūdžių, kuriuos būtinai panaudosiu, rengiant personalo valdymo dokumentus, tvarkant personalo procesus. AČIŪ visoms lektorėms, kurios sutiko dalintis savo žiniomis, praktika, atsakinėjo į visus rūpimus klausimus ir džiaugėsi kartu su mumis. Noriu palinkėti lektorėms stiprybės, optimizmo ir dar daug stovyklų! Su džiaugsmu dalyvaučiau ir kitose HR stovyklose.

/2020

Edita

2020 vasaros mokymų dalyvė

Neturėjau dar labai daug galimybių praktiškai įgyvendinti viso to, ką išmokau, tačiau visai kitaip pradėjau žiūrėti į HR procesus, tarsi “prašviesėjo akyse”. Išbandžiau jūsų klausimyną, kai atrinkinėjau IT administratorių, nes mums reikėjo žmogaus ne tik su kompetencija, bet ir tokio, kuris puikiai tiktų mūsų kolektyve. Labai padėjo mums atsirinkti tinkamą žmogų.

Nori prisijungti?

Registracija į 2021 rudens sesijos grupę

Nurodykite tikslų įmonės pavadinimą, adresą, įmonės kodą, PVM kodą