Svečiai ekspertai

ERnesta galinienė

TEMA: Personalo vadovo ateities dienotvarkė

ACME Grupės žmonių ir kultūros padalinio vadovė, tsu HR ir komunikacijos profesionalų komanda įgyvendiname savo veiklą daugiau nei dvylikoje ACME Grupės įmonių.

Šioje temoje apžvelgsiu svarbiausias HR srities tendencijas, tokias kaip veiklos vertinimas, darbuotojų motyvavimas, talentų valdymas, darbuotojų patirties kūrimas. Pristatysiu praktinius pavyzdžius, kaip tendencijas būtų galima įgyvendinti jūsų veikloje bei ką praktiškai esame įgyvendinę savo įmonėje. Padiskutuosime apie naujus požiūrius į HR srities valdymą bei kas iš tiesų yra atgyvena ir kodėl vieni ar kiti dalykai nebepasiteisina, aptarsime personalo vadovo ir komandos rolę, pasitarsime, kokių pokyčių svarbu imtis jau dabar ir ką kaip prioritetą įtraukti į savo dienotvarkę.

OLga Kairienė

TEMA: Asmeninis prekės ženklas personalo specialistams - privalumas ar būtinybė?!

Vytauto Didžiojo Universiteto (ekonomikos ir vadybos fakulteto) asmeninio prekės ženklo programos lektorė, mokymų trenerė, turinti 10 metų patirtį personalo srityje - atranka, talentų valdymas, karjeros planavimas, mokymų vedimas („Aprangos grupė”).

Praktinės paskaitos metu apžvelgsime asmeninio prekės ženklo naudą ir svarbą personalo specialistams, sužinosime kokie žingsniai yra būtini bei kaip turėtų atrodyti socialinių tinklų paskyros formuojant asmeninį prekės ženklą, kuris kurtų vertę tiek organizacijai, tiek asmeniškai. 

“Nepretenduoju tapti Jūsų prekės ženklo eksperte, nes ekspertai čia esate Jūs! Mano užduotis – tiesiog padėti Jums tuo patikėti ir išdrįsti savo žiniomis pasidalinti su pasauliu virtualioje erdvėje. Jūsų prekės ženklo #NaujasStartas – mano prioritetas!” 

 

HR akademija

SAULIUS ALKSNIS

TEMA: Mentorystė – jos vertė darbuotojams ir organizacijai

Karjeros vystymo ir mentorystės temų ekspertas, vienintelis Lietuvoje sertifikuotas EMCC (European Mentoring and Coaching Council) Global organizacijos narys.

Paskaitos metu Saulius pristatys mentorystę ir jos vertę organizacijai bei darbuotojams, o taip pat leis praktiškai patirti pagrindines neformalaus ugdymo kompetencijas bei jų svarbą. Uoga ant torto – galimybė susipažinti su praktiniais vidinės mentorystės programos sukūrimo žingsniais bei gyvais praktiniais pavyzdžiais.

Diana Palivonienė

TEMA: Ką ir kodėl profesionalus HR specialistas turi išmanyti apie organizacijos veiklą

OVC Consulting partnerė ir konsultantė, turinti 19+ metų patirties organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje. Sertifikuota vadybos konsultantė (CMC), EFQM modelio vertinimo ekspertė (EFQM assessor), Sertifikuota DiSC® konsultantė .

Svarbiausi organizacijos „statybiniai blokai”. Kur yra personalo valdymo funkcijos vieta tarp jų? Ką personalo valdymo specialistas turi išmanyti, kad būtų vertingu partneriu įmonės verslo vadovams? Kaip naudingiausia dalyvauti įmonės valdymo procesuose? Kaip nusistatyti personalo valdymo funkcijos tikslus ir iniciatyvas, kad jie būtų prasmingi ir tiesiogiai prisidėtų prie įmonės tikslų įgyvendinimo?

 

HR Akademija lektorė Neringa Petrauskaitė

Personalo procesų valdymo mokymai

NERINGA PETRAUSKAITĖ

TEMA: HR ir Marketingistų tandemas

Informacija ruošiama
HR akademija. Virginija Pūraitė. Personalo valdymo procesu mokymai

Virginija Pūraitė ir Indrė Strolė

TEMA: HR ir CEO tandemo iššūkiai

Workshopas remiantis praktiniais atvejais
Informacija ruošiama
HR akademija lektorius Dr. tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

TEMA: Teisiniai personalo valdymo aspektai

Informacija ruošiama
HR akademija. Vija Urbonavičienė. Personalo valdymo procesu mokymai

VIJA URBANAVIČIENĖ

TEMA: VIDINĖ KOMUNIKACIJA

Informacija ruošiama
HR akademijos pranešėja Laura Hamidova

Laura Hamidova

TEMA: HR ir CEO tandemo iššūkiai

Workshopas remiantis praktiniais atvejais
Informacija ruošiama

DIANA ZARUMSKIENĖ

TEMA: Emocinė sveikata organizacijoje

HR Hint Online Personalo projektų vadovė, turinti 19+ metų organizacinio darbo patirtį viešajame ir privačiame sektoriuose. Lektorė, holistinė koučerė (ICF sertifikatas). Jogos mokytoja ir jogos studijos "Kūno idilė" įkūrėja.

Man patinka HR palyginimas su širdimi, o tai reiškia iš Hr’o įmonių darbuotojai tikisi atjautos, rūpesčio, supratingumo, pagalbos teikiamos su Meile. Kaip neįmanoma ištroškusių pagirdyti iš tuščio ąsočio, taip ir neturint jėgų sudėtinga atlikti darbus, o tuo labiau jais mėgautis.

Jei fizinės sveikatos sutrikimai, yra aiškiai jaučiami ir verčia mus imtis priemonių sugrįžti į sveikatą. Tai su emocine sveikata reikalai vyksta daug subtilesniame lygmenyje ir dažnai žmogus per vėlai susirūpina šio resurso atstatymu.

Kas yra sveikata? Kodėl ja verta rūpintis iki pasirodo negalavimai? Ką bendro turi sveikata, pagarba Sau ir tikslų siekimas Pasidalinsiu paprastais ir praktiškais patarimais kaip rūpintis savo sveikata ir užsitikrinti reikalingą energijos kiekį kasdienos ir gyvenimo Tikslams įgyvendinti.

Vytautas Siaurusaitis

TEMA: HR rodikliai ir praktiniai šių rodiklių analizavimo pavyzdžiai.

Verslo konsultantas prekybos procesų efektyvumo ir kokybės gerinimo klausimais, “įdarbinant” verslo duomenis. Konsultacijos HR profesionalams, kaip išnaudoti duomenų analitiką jų veikloje. 17 metų vadovavimo patirtis prekybos ir paslaugų srityje.

Informacija ruošiama