Svečiai ekspertai

ERnesta galinienė

TEMA: Personalo vadovo ateities dienotvarkė

ACME Grupės žmonių ir kultūros padalinio vadovė, tsu HR ir komunikacijos profesionalų komanda įgyvendiname savo veiklą daugiau nei dvylikoje ACME Grupės įmonių.

Šioje temoje apžvelgsiu svarbiausias HR srities tendencijas, tokias kaip veiklos vertinimas, darbuotojų motyvavimas, talentų valdymas, darbuotojų patirties kūrimas. Pristatysiu praktinius pavyzdžius, kaip tendencijas būtų galima įgyvendinti jūsų veikloje bei ką praktiškai esame įgyvendinę savo įmonėje. Padiskutuosime apie naujus požiūrius į HR srities valdymą bei kas iš tiesų yra atgyvena ir kodėl vieni ar kiti dalykai nebepasiteisina, aptarsime personalo vadovo ir komandos rolę, pasitarsime, kokių pokyčių svarbu imtis jau dabar ir ką kaip prioritetą įtraukti į savo dienotvarkę.

OLga Kairienė

TEMA: Asmeninis prekės ženklas personalo specialistams - privalumas ar būtinybė?!

Vytauto Didžiojo Universiteto (ekonomikos ir vadybos fakulteto) asmeninio prekės ženklo programos lektorė, mokymų trenerė, turinti 10 metų patirtį personalo srityje - atranka, talentų valdymas, karjeros planavimas, mokymų vedimas („Aprangos grupė”).

Praktinės paskaitos metu apžvelgsime asmeninio prekės ženklo naudą ir svarbą personalo specialistams, sužinosime kokie žingsniai yra būtini bei kaip turėtų atrodyti socialinių tinklų paskyros formuojant asmeninį prekės ženklą, kuris kurtų vertę tiek organizacijai, tiek asmeniškai. 

“Nepretenduoju tapti Jūsų prekės ženklo eksperte, nes ekspertai čia esate Jūs! Mano užduotis – tiesiog padėti Jums tuo patikėti ir išdrįsti savo žiniomis pasidalinti su pasauliu virtualioje erdvėje. Jūsų prekės ženklo #NaujasStartas – mano prioritetas!” 

 

HR akademija

SAULIUS ALKSNIS

TEMA: Mentorystė – jos vertė darbuotojams ir organizacijai

Karjeros vystymo ir mentorystės temų ekspertas, vienintelis Lietuvoje sertifikuotas EMCC (European Mentoring and Coaching Council) Global organizacijos narys.

Paskaitos metu Saulius pristatys mentorystę ir jos vertę organizacijai bei darbuotojams, o taip pat leis praktiškai patirti pagrindines neformalaus ugdymo kompetencijas bei jų svarbą. Uoga ant torto – galimybė susipažinti su praktiniais vidinės mentorystės programos sukūrimo žingsniais bei gyvais praktiniais pavyzdžiais.

Diana Palivonienė

TEMA: Ką ir kodėl profesionalus HR specialistas turi išmanyti apie organizacijos veiklą

OVC Consulting partnerė ir konsultantė, turinti 19+ metų patirties organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje. Sertifikuota vadybos konsultantė (CMC), EFQM modelio vertinimo ekspertė (EFQM assessor), Sertifikuota DiSC® konsultantė .

Svarbiausi organizacijos „statybiniai blokai”. Kur yra personalo valdymo funkcijos vieta tarp jų? Ką personalo valdymo specialistas turi išmanyti, kad būtų vertingu partneriu įmonės verslo vadovams? Kaip naudingiausia dalyvauti įmonės valdymo procesuose? Kaip nusistatyti personalo valdymo funkcijos tikslus ir iniciatyvas, kad jie būtų prasmingi ir tiesiogiai prisidėtų prie įmonės tikslų įgyvendinimo?

 

HR akademija. Personalo valdymo procesų mokymai

DARIUS SAMUOLIS

TEMA: Organizacijos ir Personalo vadovų tandemas.

Mokymų ir konsultavimo įmonės Ledo Mintys steigėjas. Sukaupęs virš 20 metų vadovo darbo patirties, 14 metų patirtis valdant verslų portfelį. Didžiausia organizacija, kuriai vadovavo, apie 5 tūkstančiai darbuotojų.

Organizacijos vadovai savo ir Organizacijos užduotis įgyvendina per žmones. Personalo vadovų esminė užduotis, kad Organizacija turėtų žmones su tinkamomis Organizacijai kompetencijomis, žmonių visuma veiktų kaip vienetas, organizacijos vadovų korpusas turėtų įgūdžius dirbti su individualiais žmonėmis ir kolektyvais. Įgyvendinant šią užduotį, Personalo vadovai kai kada veikia savarankiškai, kartais su, arba per Organizacijos vadovus. Būtent Organizacijos ir Personalo vadovų bendradarbiavimo ir ypatumus aptarsime susitikimo metu.

Roma Fedosejevaitė

TEMA: PIRMIEJI DARBUOTOJO ŽINGSNIAI organizacijoje ir adaptacija

Leading HR business partner kompanijoje Ruptela. Esu baigusi organizacinę psichologiją Vilniaus universitete, personalo stiryje pradėjau veikti prieš beveik 10 metų, pradedant savanoryste studijų metais ir likau joje iki šiol.

Pirmieji darbuotojo žingsniai organizacijoje yra ypatingai svarbūs abiems pusėms – tiek organizacijai, kuri siekia kuo greičiau įgalinti naujoką atlikti savo funkciją, tiek pačiam naujokui – suprasti, perprasti ir prisitaikyti. Papasakosiu, kokiais principais mes Rupteloje vykdome adaptacijos procesą, su kokiais iššūkiais susidūrėm, tiek pereidami prie nuotolinės adaptacijos proceso, tiek pritaikydami jį padaliniams kitose valstybėse, tiek kaip juos sprendėme. 

DALIA ZIBROVĖ

TEMA: Veido bruožų analizė ir pritaikymas personalo atrankų procese

Atn Group vadovė, savęs pažinimo projekto www.facereading.lt autorė. Esu baigusi verslo administravimo studijas, sukaupusi 10 metų patirtį savo verslo valdyme ir jau 8 metus mokausi veido pažinimo paslapčių.

Veidoskaitatai greitas asmenybės pažinimo metodas, kuris ekspertui suteikia galimybę pažinti kandidatą per trumpą laiką ir tinkamų klausimų pagalbą susidaryti pakankamai tikslią nuomonę apie kandidatą. Ypatingai šis metodas padeda, kai turime 3-5 lygiaverčius kandidatus, kurių išsilavinimas ir darbo patirtis labai panašūs, tuomet veidoskaita padeda įvertinti jų mąstymo metodą, informacijos apdorojimo ir pritaikymo praktikoje greitį, karjeros ambicijas ir galimybes jas realizuoti ir dar daugelį kitų veiksnių. 

Paskaitos metu papasakosiu veidoskaitos istoriją ir pritaikymo  personalo atrankose sistemą. Pakalbėsime apie veido bruožus, kurie leidžia įvertinti kandidato profesines kompetencijas.

 

DIANA ZARUMSKIENĖ

TEMA: Emocinė sveikata organizacijoje

HR Hint Online Personalo projektų vadovė, turinti 19+ metų organizacinio darbo patirtį viešajame ir privačiame sektoriuose. Lektorė, holistinė koučerė (ICF sertifikatas). Jogos mokytoja ir jogos studijos "Kūno idilė" įkūrėja.

Man patinka HR palyginimas su širdimi, o tai reiškia iš Hr’o įmonių darbuotojai tikisi atjautos, rūpesčio, supratingumo, pagalbos teikiamos su Meile. Kaip neįmanoma ištroškusių pagirdyti iš tuščio ąsočio, taip ir neturint jėgų sudėtinga atlikti darbus, o tuo labiau jais mėgautis.

Jei fizinės sveikatos sutrikimai, yra aiškiai jaučiami ir verčia mus imtis priemonių sugrįžti į sveikatą. Tai su emocine sveikata reikalai vyksta daug subtilesniame lygmenyje ir dažnai žmogus per vėlai susirūpina šio resurso atstatymu.

Kas yra sveikata? Kodėl ja verta rūpintis iki pasirodo negalavimai? Ką bendro turi sveikata, pagarba Sau ir tikslų siekimas Pasidalinsiu paprastais ir praktiškais patarimais kaip rūpintis savo sveikata ir užsitikrinti reikalingą energijos kiekį kasdienos ir gyvenimo Tikslams įgyvendinti.

Vytautas Siaurusaitis

TEMA: HR rodikliai ir praktiniai šių rodiklių analizavimo pavyzdžiai.

Verslo konsultantas prekybos procesų efektyvumo ir kokybės gerinimo klausimais, “įdarbinant” verslo duomenis. Konsultacijos HR profesionalams, kaip išnaudoti duomenų analitiką jų veikloje. 17 metų vadovavimo patirtis prekybos ir paslaugų srityje.

Informacija ruošiama